Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÝ RÁJ - PRAVIDLA

 

 Ahoj.

 

Na serveru ČESKÝ RÁJ není potřeba žádná registrace do soutěže a je zván každý, kdo si chce společně a v pohodě zalétat na scenériích Miloše Kocha.

 

1. INFORMACE O SERVERU.

 

Termín následujícího závodu je zveřejněn nejpozději 5 hodin před začátkem připojování (většinou ale dříve). Soutěž začíná vždy na začátku měsíce a ukončuje se posledním letovým dnem daného měsíce. Do celkových výsledků je započítáno 50% nejlepších výsledků.

 

Při počítání výsledků bude použitý index handicap u všech tříd kluzáků.

 

 

2. PRAVIDLA

 

A. Do výsledků se započítává pouze první start daného dne. Pokud proletíte startovní páskou na serveru A, nebude případný výsledek na serveru B započítán.

 

B. Je zakázáno jakékoliv nebezpečné létání. Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Evidentní a úmyslné porušení těchto pravidel může být potrestáno vyloučením z daného závodu, opakované porušvání potom zákazem účasti v této soutěži.

 

C. V případě výpadku internetu je možné daný závod doletět of-line a následně poslat IGC soubor nejpozději 2 hodiny po zavření serveru na e-mail: condorsoaring@seznam.cz.